Home Ogłoszenia duszpasterskie; 27.08.2023

Ogłoszenia duszpasterskie; 27.08.2023

Ogłoszenia duszpasterskie; 27.08.2023


  1. W środę o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie parafialnej rady ekonomicznej.
  2. W I piątek miesiąca Msze św. z możliwością spowiedzi będą odprawiane o godz. 7.00, i 18.00. W godzinach porannych odwiedzimy osoby chore w ich domach. Po południu zaś zapraszamy wszystkie dzieci, a szczególnie te, które w tym roku przystąpiły do pierwszej komunii św. do rozpoczęcia pierwszych piątków miesiąca. Ze względu na śluby tego dnia spowiedź dla dzieci o godz. 18.00.
  3. W I sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Skaranemu od godz. 15.00, zaś na Mszy wieczornej modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Dominika Savio w intencji matek oczekujących potomstwa.
  4. Dobiegają końca wakacje dla dzieci i młodzieży. Również w naszym Oratorium dzisiejszym powrotem zakończyliśmy akcje wakacyjne. Pragę bardzo serdecznie podziękować moim współbraciom salezjanom, animatorom, wolontariuszom, trenerom i rodzicom za wszelką pomoc i pracę wychowawczą dla dobra dzieci i młodzieży.
  5. Powoli będziemy ruszać z zorganizowanymi zajęciami formacyjnymi, edukacyjnymi i sportowymi. Ruszy też Salezjańska Szkoła Podstawowa.  Zapraszamy by już powoli zacząć myśleć o nowym roku formacyjnym i katechetycznym.
  6.  Na spotkaniu w Mrozach wielkich ustaliliśmy, iż salezjański festyn rodzinny odbędzie się w tym roku 17 września. 
  7. Dziś w przedsionku kościoła spotkamy rodzinę 2 letniej Oli z Dobrzyniewa, którzy zbierają pieniążki na operację serca w Stanach Zjednoczonych. 

Wszystkich parafianom, sympatykom dzieła salezjańskiego w Ełku życzymy spokojnego ostatniego tygodnia wakacyjnego.

Share Button