Home Ogłoszenia duszpasterskie: 23.07.2023

Ogłoszenia duszpasterskie: 23.07.2023

Ogłoszenia duszpasterskie: 23.07.2023

  1. Dziś po każdej Mszy św.  błogosławimy kierowców oraz świecimy pojazdy prosząc Boga za wstawiennictwem Św. Krzysztofa o szczęśliwe podróże. Włączamy się jednocześnie w akcję 1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jady. Dzięki wsparciu polskim misjonarzom zostają zakupione środki transportu.
  • Z inicjatywy Papieża Franciszka tej niedzieli obchodzimy światowy dzień osób starszych oraz dziadków i babć pod hasłem „Miłosierdzie Jego z pokolenia na pokolenie”.  
  • Jutro 24 lipca na Mszy św. wieczornej oddamy hołd Maryi Wspomożyciele oraz odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej
  • W piątek 28 lipca rozpocznie się 31 Ełcka Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Msza św. na rozpoczęcie zostanie odprawiona w katedrze ełckiej o godz. 6.00 rano. Około godz. 7.30 będą przechodzić terenem naszej parafii ul Grajewską. Zapraszamy by wyjść i pozdrowić pielgrzymów, którzy niosą intencje do matki Bożej. 
  • Wczoraj z obozu sportowego wróciła grupa siatkarek. Przygotowujemy się do kolejnych akcji, dlatego wszystkich chętnych do uczestnictwa w Campo Bosko w Czerwińsku nad Wisłą zapraszamy do kontaktu z ks. Wojciechem. 
  • Trwa nabór do Salezjańskiej Szkoły Podstawowej na nowy rok szkolny do klasy pierwszej. Regulamin naboru oraz inne dokumenty znajdziemy na naszej stronie internetowej www.elk.salezjanie.waw.pl. Dokumenty należy złożyć w biurze oratorium lub kancelarii parafialnej. 

Błogosławionych dni. 

Share Button