Home Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2023

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I pierwszej komunii św.
  • Salezjański festyn rodzinny w Mrozach Wielkich przygotowany przez mieszkańców rozpocznie się o godz. 14.00. Dziękuję za organizację mieszkańcom Mrozów Wielkich, za których modlić się będziemy na Mszy św. o godz. 10.30. Zapraszamy do czynnego udziału we świętowaniu.
  • Serdecznie zapraszamy chłopców do przyłączenia się do tej liturgicznej grupy. Zbiórki dla kandydatów w każdy czwartek o godz.17.30.
  • W piątek ponad 60 osobowa grupa sportowców z trenerami wyjadą na XXXI Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej, które tym razem odbędą się w Kielcach. Życzymy im bezpiecznej podróży, udanych występów i dobrej zabawy.
  • W przyszłą niedzielę 24 września podczas Mszy św. o godz. 12.00 oddamy hołd Maryi Wspomożycielce, a po Mszy św. odbędzie się procesja z figurą Maryi po kościele.
  • W tym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności śp. Urszulę Kawałko, oraz śp. Helenę Markiewicz, rodzinom składamy wyrazy współczucia i otuchy, a zmarłych polećmy Miłosierdzi Bożemu.

Wszystkim życzymy dobrych dni oraz Łaski Bożej. 

Share Button