Home Ogłoszenia duszpasterskie; 07.04.2024

Ogłoszenia duszpasterskie; 07.04.2024

Ogłoszenia duszpasterskie; 07.04.2024

  1. W II Niedzielę Wielkanocną obchodzimy uroczystość Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Św. Jan Paweł II; powiedział: jak bardzo dzisiejszy świat potrzebuje Bożego Miłosierdzia! Na wszystkich kontynentach z głębin ludzkiego cierpienia zdaje się wznosić wołanie o miłosierdzie. Tam, gdzie panuje nienawiść i chęć odwetu, gdzie wojna przynosi ból i śmierć niewinnych, potrzeba łaski miłosierdzia, które koi ludzkie umysły serca, i rodzi pokój. 
  2. Jutro obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, które zostało przeniesione z Wielkiego Tygodnia.
  • Od 10 kwietnia rozpocznie się kolejny kurs przedmałżeński. Kurs odbywa się w formie cotygodniowych spotkań, które odbywają się co środę o godz. 19.00 w oratorium. 
  • Od kilku tygodni w ramach oratorium działa świetlica. Pod okiem wychowawczyni realizowane są zajęcia plastyczne, kulinarne, taneczne, gier logicznych, muzyczne oraz teatralne. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z ks. Wojciechem.    
  • W ostatnim czasie odprowadziliśmy do wieczności śp. Tadeusza Kacperskiego, śp. Edwarda Orzechowskiego oraz śp. Krzysztofa Mieczkowskiego, rodzinom składamy wyrazy współczucia i otuchy, a zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.

Życzymy doświadczenia Miłosierdzia Bożego.

Share Button