Home Ogłoszenia duszpasterskie; 07.01.2024

Ogłoszenia duszpasterskie; 07.01.2024

Ogłoszenia duszpasterskie; 07.01.2024


  1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia, zgodnie z dawną tradycją przedłużamy ten okres do 2 lutego, czyli będziemy śpiewać kolędy oraz zostawimy wystrój w świąteczny w świątyni. 
  2. W dniu wczorajszym odbył się w kościele piękny koncert kolęd w wykonaniu Scholii Aniołki ks. Bosko – dzieci +rodzice. Serdecznie dziękuję wykonawcom i organizatorom koncertu: dzieciom, rodzicom, osobom wspomagającym, muzykom, sponsorom. Podziękowania składam na ręce wszystkim osobom zaangażowanym w prowadzenie scholii.
  3. W sobotę 13 stycznia w naszej parafii gościć będziemy wspólnotę Wojowników Maryii. Z całej Polski, przyjadą mężczyźni by przeżyć wspólnotowy dzień skupienia. Ten dzień rozpoczniemy o godz. 9.00 na placu Jana Pawła II, następnie będzie z procesją różańcową przejdziemy przez miasto i spotykamy się naszym kościele. W Kościele będzie konferencja, Msza św. i adoracja Najświętszego sakramentu.  
  4. Tradycją lat poprzednich w czasie ferii zimowych organizujemy dla dzieci w oratorium dwa turnusy „Zima w mieście”. Kart będą do pobrania w internecie. Szczegółowych informacji udziela ks. Wojciech.
  5. Kontynuujemy w parafii wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Już teraz dziękujemy za przyjęcia kapłana w rodzinach, wspólną modlitwę i wszelkie wyrazy gościnności. W tygodniu kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00 w soboty o godz. 9.00.

Program kolędy przedstawia się następująco:

W poniedziałek 8 stycznia – ul. Jana Pawła II 9, 11.

We wtorek 9 stycznia – ul. Jana Pawła II 15, 15A, MTK 4.

W środę 10 stycznia – ul. Jana Pawła II 22; ul. Jana Bosko 2; MTK 6.

W czwartek 11 stycznia – ul. Jana Pawła II 18, 20.

W piątek 12 stycznia – ul. Jana Pawła II 12, 14, 16

W sobotę 13 stycznia – Brata Jakubczaka, Jeziorna, Robotnicza oraz domki na Popiełuszki, 

W poniedziałek 15 stycznia – ul. Popiełuszki 10, 12, 12A

W tym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności śp. Józefa Mordarskiego rodzinie składamy wyrazy współczucia i otuchy, a zmarłego polećmy Miłosierdziu Bożemu. 

Błogosławionych dni.

Share Button