Home Ogłoszenia duszpasterskie; 02.07.2023.

Ogłoszenia duszpasterskie; 02.07.2023.

Ogłoszenia duszpasterskie; 02.07.2023.


  1. W minionym tygodniu zakończyliśmy I turnus Lata w Mieście organizowanego przez Oratorium. Od jutra rozpoczynamy II turnus. Dzieciom i wolontariuszom życzymy dobrego odpoczynku.
  • W czwartek będziemy przeżywać I czwartek miesiąca. Na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. 
  • W piątek obchodzić będziemy I piątek miesiąca. Spowiedź na Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00. Dzieci będą miały okazję do spowiedzi św. w czasie Mszy św. odprawianej na półkoloniach o godz. 
  • W wakacje kancelaria parafialna czynna będzie od wtorku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30. W nagłych przypadkach, tak jak zawsze jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili.
  • Zachęcamy do wzięcia udziału w pieszych pielgrzymkach, które wychodzą z naszej diecezji. Z Suwałk 15 lipca wychodzi piesza pielgrzymka do Matki Bożej Miłosierdzia w Wilnie. Pod koniec lipca /28/ wychodzi pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakatach lub stronach internetowych.
  • W tym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności śp. Leszka Tyburczy, śp. Zdzisława Młodzianowskiego,  rodzinom składamy wyrazy współczucia i otuchy a zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. 

Dobrych i Bożych dni wakacyjnych 

Share Button