Home Ogłoszenia duszpasterskie; 30.06.2024

Ogłoszenia duszpasterskie; 30.06.2024

Ogłoszenia duszpasterskie; 30.06.2024

  1. W minionym tygodniu zakończyliśmy I turnus Lata w Mieście organizowanego przez Oratorium. Od jutra rozpoczynamy II turnus. Dzieciom i wolontariuszom życzymy dobrego odpoczynku.
  2. W tym tygodniu obchodzić będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W I czwartek na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. 
  3. W I piątek miesiąca. Spowiedź na Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00. Dzieci będą miały okazję do spowiedzi św. w czasie Mszy św. odprawianej na półkoloniach o godz. 11.00
  4. W I sobotę miesiąca tradycyjnie, odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, zaś na Mszy św. wieczornej udzielimy błogosławieństwa za wstawiennictwem św. Dominika Savio matkom oczekującym potomstwa.
  5. W przyszłą niedzielę jak w każdą I niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych
  6. W wakacje kancelaria parafialna czynna będzie od wtorku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30. W nagłych przypadkach, tak jak zawsze jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili.
  7. Zachęcamy do wzięcia udziału w pieszych pielgrzymkach, które wychodzą z naszej diecezji. Z Suwałk 15 lipca wychodzi piesza pielgrzymka do Matki Bożej Miłosierdzia w Wilnie. Na początku sierpnia wychodzi pielgrzymka na Jasną Górę. 
  8. W tym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności śp. Mariannę Szepiłło, rodzinie składamy wyrazy współczucia i otuchy, a zmarłą polećmy miłosierdziu Bożemu. 

Dobrych i Bożych dni wakacyjnych 

Share Button