Home Ogłoszenia duszpasterskie; 20.08.2023

Ogłoszenia duszpasterskie; 20.08.2023

Ogłoszenia duszpasterskie; 20.08.2023


  1. W czwartek 24 sierpnia podczas Mszy św. wieczornej oddamy Hołd Maryi Wspomożycielce Wiernych, a po Mszy św. odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej po kościele.
  2. W sobotę 26 sierpnia obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. W czwartek w Czerwińsku nad Wisłą rozpoczyna się doroczny festiwal dla młodzieży Campo Bosko. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu młodzież. Zapisy u ks. Wojciecha.
  4. W przyszłą niedzielę 27 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka do Grabnika. W imieniu organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce, która stanowi swoiste przedłużenie Pieszej Pielgrzymki na Jasna Górę. Dziękować będziemy za czas wakacji i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny. 
  5. Od poniedziałku w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej przebywa Kl. Bartłomiej Szczedroński, który przez rok będzie u nas odbywał planową praktykę wychowawczo-duszpasterską. Życzymy Mu owocnej pracy na rzecz dzieci i młodzieży. Zaś kl. Jan Maszewski kończy swój etap formacji w naszej wspólnocie 1 września i uda się do Krakowa na dalsze studia specjalistyczne. W przyszłą niedziele o godz. 10.30 podziękujemy Panu Bogu za jego posługę. 
  6. We wtorek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne do salezjańskiego festynu rodzinnego. Spotkanie w świetlicy wiejskiej w Mrozach Wielkich. Zapraszamy chętnych do pomocy w organizacji.
  7. Jeśli chodzi o naszą najmniejszą roślinkę o szkołę; pracujemy nad jej organizacją i zachęcamy do zapisów dzieci. 
  8. Przygotowujemy się do pielgrzymki do Ziemi św. Zgodnie z ustaleniami wyjazd będzie wspólnie autokarem spod kościoła. 

Naszym parafianom, sympatykom, gościom życzymy spokojnych i zdrowych dni. Szczęść Boże

Share Button