Home Ogłoszenia duszpasterskie: 18.02.2024

Ogłoszenia duszpasterskie: 18.02.2024

Ogłoszenia duszpasterskie: 18.02.2024


  1. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w każdą niedzielę Wielkiego Postu w nabożeństwie Gorzkich Żali. Nabożeństwo pokutne sprawowane jest o godz. 17.15
  2. Pięknym nabożeństwem wielkopostnym jest Droga krzyżowa, podczas której rozważamy stacje męki Jezusa Chrystusa. Nabożeństwa Drogi krzyżowej będą odprawiane w każdy piątek;

16.30 – dla dzieci

17.30 – dla dorosłych

19.00 – dla młodzieży

  • W sobotę 24 lutego przypada miesięczne wspomnienie Maryi Wspomożycielki wiernych. Z tej okazji oddamy hołd Matce Bożej oraz odbędzie się procesja z figurą po kościele.
  • Duszpasterstwo Rodzin diecezji ełckiej serdecznie zaprasza na warsztaty dla teściów, teściowych i rodziców dzieci dorosłych.  Odbędą się one 2 marca w Centrum  pastoralno –  administracyjnym  w Ełku. Podczas warsztatów uczestnicy poznają historie biblijnych teściów oraz porozmawiają o odkrywaniu swojej tożsamości jako teścia czy teściowej. Szczegóły na plakatach.
  • Przez najbliższe soboty i niedziele na naszej hali, w godzinach porannych odbywać się będzie cykl turniejów zatytułowanych SALOS CAP. Młodym sportowcom życzymy udanej zabawy, a trenerom i wolontariuszom dziękuje za zaangażowanie w organizację turniejów. 
  • W minionym tygodniu otworzyliśmy w naszej szkole 2 klasę. Przypomnę, iż trwa już rekrutacja na nowy rok. A w związku z otwarciem drugiej klasy prowadzimy nabór do pierwszej do drugiej i do trzeciej klasy. 
  • Przy naszym dziele istnieje Ośrodek wsparcia psychologiczno-prawnego. Jest to propozycja wpisująca się w pomoc dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym. Świadczymy bezpłatnie konsultacje; psychologiczne, psychoterapeutyczne, prawne, socjoterapeutyczne, terapii uzależnień i doradztwa. Szczegółowe informacje oraz grafik przyjęć znajdziemy na stronie internetowej parafii. 
  • W tym tygodniu odprowadziliśmy do wieczność śp. Paulinę Kuźmińską, rodzinie składamy wyrazy współczucia i otuchy, a zmarłą polećmy Miłosierdziu Bożemu.

Błogosławionego tygodnia 

Share Button