Home Ogłoszenia duszpasterskie; 16.07.2023

Ogłoszenia duszpasterskie; 16.07.2023

Ogłoszenia duszpasterskie; 16.07.2023


  1. W minionym tygodniu zakończyliśmy III turnus Lata w Mieście organizowanego przez Oratorium. Na ręce ks. Wojciecha dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie tych akcji, wychowawcom, wolontariuszom i animatorom.  Od dziś rozpoczyna się siatkarski obóz sportowy w Wydminach orgaznizowany przez Dom Zakonny w Ełku. Dzieciom i wolontariuszom życzymy dobrego odpoczynku.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się po każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kierowców oraz pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Włączmy się akcję 1 gorsz za jeden kilometr bezpiecznej jazdy i wsparcia zakupu pojazdów dla misjonarzy. 
  • Zwolniło się jedno miejsce na pielgrzymkę do Ziemi św. na pierwszy termin, czyli od 05 do 12 września, dla kobiety. 
  • Trwa nabór do Salezjańskiej Szkoły Podstawowej na nowy rok szkolny do klasy pierwszej. Regulamin naboru oraz inne dokumenty znajdziemy na naszej stronie internetowej www.elk.salezjanie.waw.pl. Dokumenty należy złożyć w biurze oratorium lub kancelarii parafialnej. 
  • W tym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności śp. Teresę Nowak oraz śp. Jana Czerwińskiego, rodzinom składamy wyrazy współczucia i otuchy, a zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. 

Dobrych i Bożych dni wakacyjnych 

Share Button