Home Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2024

Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2024

Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2024


  1. W czwartek 13 czerwca obchodzić będziemy uroczystość poświecenia naszego kościoła. Jest to już 3 rocznica konsekracji. W tym roku program duszpasterski koncentruje się pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.  Dziękujemy Panu Bogu i naszym biskim, że możemy być w Kościele, tworzyć Kościół i o niego dbać. 
  • Dziś o godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla grupy Promyk Nadziei, podczas której trójka dzieci przyjmie po raz pierwszy komunie świętą. 
  • Tegoroczna 34 międzynarodowa piesza pielgrzymka Suwałki – Wilno do Matki Bożej Ostrobramskiej odbywać się będzie pod hasłem „Rodzina Święta” w dniach od 15 do 24 lipca. Szczegóły zajedziemy na stronach internatowych oraz plakatach. 
  • W tym tygodniu odbędą się walne spotkania naszych stowarzyszeń Oratorium im św. Jana Bosko oraz Salezjańskiej organizacji sportowej Salos Ełk. Zainteresowane osoby zapraszamy.
  • Jak co roku od początku wakacji organizować będziemy półkolonie „Lato w Mieście”. Odbędą się trzy turnusy półkolonii. Zapisy w Oratorium i u ks. Wojciecha.
  • Za ofiary na kościół dziękujemy rodzinom osób bierzmowanych oraz innym ofiarodawcom, a także tym, którzy wspierają osobistą pracą, poświeceniem, pomysłem czy dyspozycyjnością. 

Błogosławionych dni

Share Button