Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2026
- Dziś po Mszy św. wieczornej, czyli o godz. 19.00 odbędzie się koncert organowy dyplomowy Małgorzaty Rogaskiej pod przewodnictwem Pana Prof. Rafała Sulimy. Serdecznie zapraszamy.
- W środę 24 czerwca obchodzić będziemy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, ponadto na Mszy Św. wieczornej oddamy Hołd Maryi Wspomożycielce Wiernych poprzez precesję z figurą Matki Bożej po kościele, a po procesji będzie konferencja dla grupy ADMA.
- W piątek, dzieci i młodzież będą przeżywać zakończenie roku formacyjnego połączonego z zakończeniem roku szkolnego. Msz św. dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zostanie odprawiona o godz. 8.15.
- Dla Salezjańskiej Szkoły Podstawowej i innych grup działających przy naszym dziele, oraz dzieci i młodzieży całej parafii, Msza św. dziękczynna za mijający rok i w intencji dzieci młodzieży wychowawców wolontariuszy, trenerów, nauczycieli, animatorów i całych rodzin zostanie odprawiona o godz. 16.30. Następnie na hali sportowej wręczymy odpowiednie świadectwa, dyplomy i nagrody. Zapraszamy wszystkie grupy działające przy naszym dziele. Dziękować będziemy za kończący rok szkolny i formacyjny.
- Również w sobotę schola Aniołki ks. Bosko wraz z ministrantami i ich rodzinami, na zakończenie roku formacyjnego, udadzą się na spływy kajakowy rzeką Rozpudą.
- Od początku wakacji organizować będziemy półkolonie „Lato w Mieście”.. Półkolonie będą pod hasłem: „Małe kroki wielkie skoki. Bądź jak ks. Bosko”. Zapisy w Oratorium i u ks. Piotr
- 11 lipca odbędzie się pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Wilnie. W programie zwiedzanie głównych zabytków Wilna, Msza św. w Ostrej Bramie. Odwiedziny sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Zapisy w sklepiku parafialnym.
- W tym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności śp. Krystynę Urbanowicz, rodzinie składamy wyrazy współczucia i otuchy, a zmarłą polećmy miłosierdziu Bożemu.
Wszystkim życzymy udanego zakończenia roku szkolnego i formacyjnego.
