Home Ogłoszenia duszpasterskie: 01.10.2023

Ogłoszenia duszpasterskie: 01.10.2023

Ogłoszenia duszpasterskie: 01.10.2023


  1. Od dziś rozpoczynamy miesiąc różańca św. W różańcu możemy polecać Bogu tak liczne problemy, lęki, trudy i projekty, które cechują nasze życie. Drodzy niech ten październik niech dla nas wszystkich będzie okazją do odkrycia piękna i siły modlitwy różańcowej, w której odjedziemy nadzieję. Nabożeństwa różańcowe w październiku dla dorosłych i młodzieży będą sprawowane o godz.17.30. Natomiast dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30.
  2. W środę 4 października swoje imieniny obchodził będzie ks. Franciszek. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za naszego solenizanta oraz złożymy mu najlepsze życzenia imieninowe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Z okazji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, które będziemy obchodzić w sobotę 07 października, w parafii przeprowadzimy rekolekcje różańcowe. Rozpoczną się one w czwartek, a zakończą się w sobotę procesją i agapą. Msze św. z nauką o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczestnictwa wszystkich członków żywego różańca oraz czcicieli tej pięknej modlitwy. 
  4. Pierwsze spotkanie rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania odbędzie się w środę 4 października, 0 godz. 17.00 lub 19.00.
  5. W czwartek 05 października obchodzić będziemy w pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszę św. wieczorną serdecznie zapraszamy ministrantów starszych i młodszych oraz kandydatów.
  6. W I piątek miesiąca października przed południem odwiedzimy osoby chore w ich domach. Od godziny 16.00 rozpoczniemy I piątkową spowiedź dzieci, a o godz. 16.30 podczas Mszy św. zostaną poświęcone różańce dzieciom, które w tym roku przygotowują się do I komunii św.
  7. W sobotę 7 października adoracja Najświętszego sakramentu od godz.15.00. Na Mszę św. wieczorową obok chcieli żywego różańca zapraszamy również mamy oczekujące potomstwa. Na zakończenie Mszy św. zostanie udzielone im błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Dominika Savio
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla grupy „Promyk Nadziei”

Wszystkim życzymy udanego tygodnia.

Share Button